ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 14378438
nr 1437 8438
Sabel
1700-tal. Längd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:55:10
1.200 kr
1.400 kr